فلزیاب نقطه زن چیست

 تا به حال فکر کرده اید که فلزیاب نقطه زن چیست یک فلزیاب نقطه زن در واقع چیزی بیش از یک فلزیاب کوچک نیست , اما با عملکرد نقطه زنی یک دستگاه فلزیاب تداخل پیدا نمیکند. آنها همچنین آن را یک پروب نامیدند که با استفاده از آن شما می توانید به طور خاص اهدافی را کشف کنید که فلزیاب معمولی نمی تواند. شما چه مبتدی باشید یا حرفه ای به یک نقطه زن نیاز دارید. امروزه گنج یاب نقطه زن پیشرفته چندین امکانات مفید مانند تنظیمات حساسیت مختلف که با آن می‌توانید فاصله یک هدف را به صورت دقیق اندازه گیری کنید.

فلزیاب نقطه زن چیست و چرا استفاده می شود؟

بدون نقطه زن، اگر فلزیاب شما چیزی را نشان دهد ، باید تا جایی که ممکن است به آن نزدیک شوید اگر این گنج یک سکه کوچک باشد که در عمق ۱۰ اینچ است، این می‌تواند زمان زیادی را از شما تلف کند تا به هدف برسید. خرید فلزیاب نقطه زن بعد از داشتن یک فلزیاب معمولی می تواند یک سرمایه گذاری برای شما باشد. از یک دستگاه فلزیاب برای تشخیص کلی یک شی فلزی در زیر زمین استفاده می شود اما اط نقطه زن برای کشف محل دقیق یک هدف با سرعت بالا استفاده می شود.

انواع دستگاه نقطه زن

نقطه زن در دو نوع وجود دارد. اولی آن‌هایی هستند که به دستگاه فلزیاب معمولی متصل می‌شوند. این مدل بسیار رایج می باشد و در اکثر دستگاه ها وجود دارند. در حالی که این نقطه زن بر روی فلزیاب قابل مشاهده نیست و فقط از طریق مد یا حالت نقطه زنی می توانید با آن کار کنید. نوع دیگر نقطه زن ها فلزیاب دستی هستند. اینو نوع در سایز کوچک می باشند و جدا از فلریاب ها هستند و معمولا هنگام کاوش از آن برای کشف محل دقیق هدف استفاده می شود. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. اگر شما هم نظری در مورد آن دارید می توانید آن را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید