نماد اردک دفینه یابی و گنج یابی

یکی از پرنده هایی که از دیر باز در بیشتر شهر های ایران زندگی کرده اند اردک ها هستند. در این نوشته سعی می کنیم شما را با نماد اردک و کاربرد های آن و هشدار های مورد نظر در مورد آن بیشتر آشنا کنیم. ما را همراهی کنید.

مرغابی یا اردک نامی است که معمولاً برای تعدادی از گونه‌های مرغابی سانان در خانوادهٔ اردکیان به کار می‌رود. مرغابی‌ها به چندین زیرخانواده تقسیم می‌شوند. مرغابی‌ها اغلب پرندگان آبی هستند که بیشترشان کوچک‌تر از هم‌خانواده‌های غاز و قو هستند. مرغابی‌ها هم در آب دریا و هم در آب شیرین زندگی می‌کنند.مرغابی پرنده‌ایست تخم‌گذار که بیشتر در آب زندگی می‌کند. گونه‌های زیادی از مرغابی در دنیا هستند که هنوز شناخته نشده‌اند. این پرنده پرهای چربی دارد تا با تماس به آب، پرها خیس نشود و پرنده پس از خارج شدن از آب سنگین نشود.

مفهوم نماد اردک در دفینه یابی :

نماد اردک در دفینه یابی

 یکی دیگر از آثار و نشانه های می باشد که کمتر مشاهده شده می شود. شاید فکر کنید که دلیل آن کمیاب بودن آن می باشد ولی این چنین نیست . در مورد این نماد نیز مفاهیم و نظریه های زیادی بیان شده است که در ادامه در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد و در کل باید بدونید یکی از نماد های بی ارزش می باشد مانند خیلی از نماد های دیگر ، ولی برای احترام به نظر کارشناسان آن ها را مطرح خواهیم کرد.

برخی از باستان شناسان بر این باورند هنگام مشاهده این نماد اول باید بررسی کنید که آیا همراه این نماد علامت فلش یا پیکان وجود دارد یا نه که در صورت وجود این علامت اگر سر نماد با جهت پیکان در یک راستا بود ، برای پیدا کردن دفینه باید به مسیر را ادامه بدهید تا به علامت خاصی برسید . اما برخی نظریه متفاوتی دارند که اگر جهت پیکان در سمت مخالف سر نماد بود باید در سمت مخالف فلش را بررسی کنید. خلاصه اگر این نماد را مشاهده کردید برای شما آرزوی موفقیت می کنیم ، زیرا هیچ کاری بدون سختی و تلاس به ثمر نخواهد نشست.

دیدگاهتان را بنویسید